Haber

Ak Parti Bornova’dan Altyapı Problemlerine Mizahi Gönderme

11 Kasım 2022 Cuma günü İzmir Türk TV ekranlarında “Ahmet Özsoy İle Gündem Özel” programına konuk olan AK Parti Bornova İlçe Lideri Veysel Güldoğan, CHP’li Bornova Belediyesi’nin belediyecilik niteliği ve hizmet alanlarında yetersizliğine vurgu yapmıştı.

Özellikle altyapının bütünüyle yetersiz olduğuna, bir sağanak yağmur halinde Bornova’nın birçok noktasında taşkınlar meydana geldiğine değinen Güldoğan’ın açıklamalarının üzerinden şimdi bir hafta geçmişken, 18 Kasım 2022 Cuma günü yağan sağanak yağmur sonucunda beklenen oldu ve Bornova’nın birçok mahallesinde, sokak ve caddelerinde su taşkınları meydana geldi.

Görüntüleri, İzmir Türk TV ekranlarında yaptığı açıklamalarıyla birlikte, ferdî ve kurumsal toplumsal medya hesaplarında paylaşan Güldoğan; paylaşımında

“11 Kasım 2022 günü katıldığımız Programda ne söyledik ise maalesef tam 1 hafta sonra gerçekleşti. Biz sınır ötesi operasyonlar yaparken, yerelde kendi görevlerini yapamayanlar utansın! #festivaltadındayaşam” açıklamalarına da yer verdi.

AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı’nın kurumsal toplumsal medya hesaplarında da “İlçe Başkanımız Veysel Güldoğan, 11 Kasım 2022 günü katıldığı programda, Bornova Belediyesi’nin altyapı konusundaki yetersizliğine işaret ederek;

“İlk yağmurda Bornova’da birçok noktada taşkınlar olacak” demişti. 1 hafta sonra söylenenler maalesef gerçek oldu. CHP’li mahallî idaremizin basiretsizliğinin cezasını yeniden maalesef Bornovalı hemşehrilerimiz çekti.

Açıklamasıyla paylaşılan görüntü, Bornovalı birçok vatandaş tarafından izlendi ve yapılan yorumlarla desteklendi.

Güldoğan, belediyenin yetersiz altyapıya yönelik gerekli çalışmaları yapmadığı sürece; bu hafta boyunca ve daha sonrasında da bu görüntülerin gözleneceğini belirtti. Kendilerinin de bunu daima gündeme getireceğini söyleyen Lider Güldoğan, 21 Kasım 2022 tarihindeki yağışın akabinde ortaya çıkan görünümleri da, 22 Kasım 2022 Salı günü, yeniden toplumsal medya hesaplarından yaptıkları mizahi bir paylaşımla gözler önüne serdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu