Haber

Akşener: Otel sahibi emniyet müdürleri var ve o otellerde yetim kızları çalıştırıyorlar.

YETER Partisi, kritik isimlerin birbiri ardına istifalarıyla sarsılırken, Genel Başkanı Meral Akşener, partisine karşı manevi bir savaş yürütüldüğünü savundu. Akşener, “Otel sahibi emniyet müdürleri var. O otellerde yetim kızlar fuhuşun ötesinde çalıştırılıyor. Biz onlara karşı olduğumuz için, onlara tahammül etmediğimiz için İYİ Parti’ye psikolojik savaş yapıyorlar.”

AKŞENER’DEN KARIŞIKLIK YARATACAK İDDİA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in partisinin neden maksatlı olduğuna ilişkin konuşmasının ortasında kalan patlayıcı tartışma sosyal medyada ses getirdi. Akşener, “Eski İçişleri Bakanı olarak özellikle takip ediyorum” diyerek şok edici iddiayı gündeme getirdi.

“ESKİ İÇİŞLERİ BAKANI OLARAK TAKİP EDİYORUM”

Akşener şu ifadeleri kullandı; “Eski İçişleri Bakanı olarak özellikle onları takip ediyorum. Otel sahibi emniyet müdürleri var. O otellerde fuhuşun ötesinde yetim kızlar çalıştırılıyor.

“RAHMETLİ TEOMAN KOMAN’IN ÖĞRENCİSİDİRLER”

Biz onlara karşı olduğumuz ve onlara tahammül etmediğimiz için onlar İYİ Parti’ye manevi savaş yürütüyorlar. Ancak karşılarına merhum Teoman Koman’ın bir öğrencisi çıkar. Kötü bir şey mi? Beyefendi kötü mü? “Birbirimizi her zaman birlikte göreceğiz.”

orhangazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu