Haber

Kayseri protokolünden şehitlere anlamlı ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bir dizi ziyaret için Kayseri’ye gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Kayseri Milletvekili adayları Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu , Murat Cahid Cıngı, Bayar Özsoy, Mahmut Gürcan, Emine Timuçin, Hüseyin Cahit Özden, Hüseyin Okandan ve Deniz Mustafa Çağan Kartal Şehitliği’ni ziyaret etti.

Şehitlik ziyaretinde Büyükkılıç, Akar, Özhaseki ve beraberindekiler, vatan uğrunda canlarını feda eden şehitler için dua etti.

Türk milletinin kahraman şehitlere paha biçilmez bir minnet borcu olduğunu vurgulayan Önder Büyükkılıç, “Milli Savunma Bakanımız ve AK Parti Kayseri 1. Sıra Milletvekili Adayımız Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki ve beraberindekilerle birlikte Kartal Şehitliğimizi ziyaret ettiler. Milletvekili Adaylarımız. Bunun için canlarını feda eden şehitlerimiz için dua ettik” dedi.

Cumhurbaşkanı Büyükkılıç ve Bakan Akar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve milletvekili adaylarıyla birlikte AK Parti İl Başkanlığı ve şehrin manevi mimarı Seyyid Burhaneddin’in türbesini de ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu