Ekonomi

Kiğılı özel tasarımlarını IFCO’da tanıttı

Kiğılı, Avrupa’nın en büyük hazır giyim fuarı IFCO’ya katılarak özel tasarımlarını tanıttı.

Kiğılı’dan yapılan açıklamaya göre, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri’nin (İHKİB) iştiraki olan İTKİB Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen ve faaliyet gösteren moda ve perakende sektörünün paydaşlarını bir araya getiren fuarda, Kiğılı, farklı alanlarda ‘IFCO Markaları’ olarak bilinen Türk markalarıyla sunum yapacak. salonda stant açtı.

Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe, Kiğılı’nın standını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İHKİB Yönetim Kurulu Üyesi ve Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, “İHKİB, Türk hazır giyim sektörünü dünyanın dört bir yanından alıcılarla buluşturacak bir fuarı hayata geçirdi. dünya ve markalar arasında uzun soluklu işbirliklerinin altyapısını oluşturmak.

Kiğılı olarak yerli ve yabancı nitelikli ziyaretçilerle buluşmak ve koleksiyonlarımızı tanıtmak için oldukça pahalı bir platform olan IFCO’da yerimizi aldık. En güncel koleksiyonlarımızı ve yarının moda dünyasını şekillendirecek tasarımlarımızı bir araya getirdik.

Sayın Ticaret Bakanımız Ömer Bolat ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar.”

kofcazajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu