Haber

Prag’da Bir Vegan Restoranında Mide Bulandırıcı Tırnak Kesme Skandalı

Bir restoran çalışanı mutfak tezgahına çivi keserken bir turistin midesi bulandı.

ABD’den Brady, Prag’da vegan yiyecek ararken harika bir deneyim yaşadı. Aralık ayında Çek Cumhuriyeti’ni ziyaret ederken olayı bir videoya kaydetti ve görüntü kısa sürede viral oldu.

Videoda turist, kamerasını bir yemek tezgahına doğrultuyor ve kasada görevli işçi olmadığını fark ediyor. Bunun yerine, saç filesi ve beyaz önlük giymiş bir çalışan mutfakta dinleniyordu.

Çalışan paslanmaz çelik tezgahın üzerine oturdu ve tırnaklarını kesmek için bacağını bir kesme tahtasının üzerine kaldırdı. Bu görüntüyü gören Brady rahatsız oldu.

Çalışan, Brady’nin gişede beklediğini fark ettiğinde durdu ve Brady’ye baktı. Bu görüntüden etkilenen Brady yemek yemeden ayrıldı. Restoranın adını vermedi ve daha sonra “Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentindeki bir alışveriş merkezinde vegan restoranı” olduğunu belirtti.

Bu görüntüyü görenler şaşkına döndü ve yorumlarda görüşlerini paylaştı. “Kasiyer: ‘Siparişinizin yanında bir de tırnak süsü ister misiniz'” diye şaka yaptı birisi. Başka bir kişi şaşkınlığını dile getirdi, “Gerçekten bunun hijyenik olduğunu ve bir müşterinin bunu görmezden geleceğini mi düşündü?” diye sordu. Bazı izleyiciler bu olayın gerçek olamayacağını iddia etti.

Ancak Brady, gördüklerinin gerçek olduğunu ve geçen Aralık ayında tatil için orada olduğunu doğruladı. Ayrıca, “Bu alışveriş merkezi gerçekten güzeldi!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu