Teknoloji

Storm Warfare Kapalı Beta Gelecek Hafta Başlıyor

Bizi İkinci Dünya Savaşı dönemine geri götürecek strateji kart oyunu Storm Warfare kapalı beta Geri sayım devam ediyor. Önümüzdeki haftadan itibaren betaya kayıt olmayı unutmayın. Detaylar burada.

Gerçek hikayeler, efsanevi karakterler ve 2. Dünya Savaşı’nın ikonik savaşlarından ilham alan Storm Warfare, koleksiyon Kart Oyunu’na yepyeni bir bakış açısı getirmek üzere.

Türk oyun sektörünün en yeni ve iddialı oyuncularından Janus Interactive tarafından geliştirilen Storm Warfare, tamamı Türk geliştiricilerden oluşan bir grubun imzasını taşıyor. Kapalı Beta testi 12 Mayıs Cuma günü başlayacak ve iki hafta sürecek. Oyunun tüm görsel öğeleri Ethem Onur Bilgiç, Burak Şentürk, Ayhan Öztürk, Alper Geçgel ve Selçuk Ören gibi ünlü Türk illüstratörler tarafından tasarlanmıştır.

Storm Warfare Kapalı Beta’ya Kaydolmayı Unutmayın

Yol haritasındaki ilk aşama olan Kapalı Beta, oyunculardan gelen geri bildirimlerle oyunun daha da geliştirilmesini sağlayacak. Kapalı Beta döneminde yalnızca makul modlar oynanabilecektir. İlgilenen tüm oyun severler, resmi web sitesi üzerinden Kapalı Beta’ya kayıt yaptırabilirler. Oyun tutkunlarının merakla beklediği Kapalı Beta testine dünyanın her yerinden binlerce oyuncunun katılması bekleniyor.

Storm Warfare’in önümüzdeki aylarda herkesin erişimine açılacak olan Açık Beta testinin ardından resmi olarak oyunseverlerle buluşması planlanıyor.

haber-kemalpasa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu