Yaşam

Üvey Anne dizisi neden final yapıyor?

ATV ekranlarında yayınlanan Step-Anne dizisi her pazartesi izleyicisiyle buluşuyor. Başrollerini Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse’nin paylaştığı Üvey Anne’nin yeni bölümü merak konusu oldu. Üvey anne dizisinin final yapmasıyla ilgili haber gündeme geldi. Üvey Anne’nin neden final yapacağı merak konusu oldu. Pekala, Stepmom finali? Üvey Anne dizisi neden bitiyor? Detaylar burada…

Üvey anne finali mi?

ATV ekranlarında yayınlanan Step-Anne dizisi 8. bölümü ile ekranlara veda edecek.

ADIM ANNE DİZİSİ NEDEN SON OLDU?

Başrollerini Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse’nin paylaştığı Üvey Anne, 14 Ağustos Pazartesi günü 8. bölümüyle ekran macerasına son verecek. Düşük reytingler sonucunda dizinin final yaptığı haberi gündeme geldi.

Üvey anne SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Lansman gecesinde Serap ve Faruk’un öpüştüğü görüntünün yayınlanmasının ardından Faruk soluğu Serap’ta alıyor. Ancak şirketin yandığı haberi üzerine oradan ayrılmak zorunda kaldı. Faruk, Serap’tan hesap sorarken Nisan ve Cem oradadır. Kimse bilmese de sevdiği kadının, sevdiği ve saygı duyduğu, onu yetiştirip meslek sahibi yapan Faruk’a bu kadar yakın olduğunu öğrenmek Cem’in ruhunda derin yaralar açmıştır. Ama daha da kötüsü Cem’in onları saklamak zorunda kalmasıdır. Faruk o gece Serap’la hesaplaşamasa da Cem hesaplaşmanın bir yolunu bulacaktır.

Öte yandan başta Nisan olmak üzere evdeki herkes babasından bir açıklama beklemektedir. Ayrıca açıklama bekleyen sadece onlar değil. Olayın yayınlanmasıyla birlikte Gencer ailesi medyada gündem konusu oldu. Kapıdan çıkmayan basın mensuplarını uzaklaştıran kişi, Faruk’un adı kadar kudretli yakın arkadaşı Kudret olacaktır. Uzun bir süre yurt dışında yaşayan Kudret, şirketi ateşe verenlerin yakalanması için arkadaşına yardım ederken bir yandan da ortadan kaybolan Serap’ın peşine düşecektir.

haberpasinler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu