Ekonomi

Altı ilde 12 gayrimenkul satılacak

Özelleştirme Yönetimi Başkanlığı’nın (ÖİB) yatırımcılara duyurusu Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre İstanbul’un Şile ilçesinde 3’er, İzmir’in Bornova ve Çiğli ilçelerinde 1’er, Muş’un merkez ilçesinde 3, Erzurum’un Palandöken ilçesinde 1, Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde 2 olmak üzere toplam 12 adet bulunuyor. biri de Aydın’ın Didim ilçesinde. Gayrimenkul satılacak.

İstanbul’daki gayrimenkuller için 14 Kasım’a kadar teklif yapılabilecek. İzmir’in Bornova ilçesi, Muş ve Erzurum’daki gayrimenkuller için ihale için son tarih 15 Kasım olarak belirlendi.

Şanlıurfa’nın Karaköprü, Aydın’ın Didim ve İzmir’in Çiğli ilçelerindeki gayrimenkuller için son teklifler 16 Kasım’a kadar yapılabilecek.

Gayrimenkulün ihalesinde şartname bedeli 4 bin 500 lira ile 10 bin lira arasında belirlendi. Geçici garanti maliyetleri ise 1 milyon ile 6 milyon lira arasında değişiyor.

İhaleler, birden fazla istekliden kapalı teklif alınarak, müzakereler yapılarak “pazarlık” yoluyla gerçekleştirilecek.

İhaleye katılacak isteklilerin, her bir gayrimenkul için farklı ihale şartnamesi alarak ayrı ayrı teklif vermeleri ve ilgili belgeleri idarenin “Ziya Gökalp Caddesi No: 80 Kurtuluş/Ankara” adresine saat 18:00’e kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir. son teklif tarihi.

saraykent-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu