Teknoloji

Beklenen haber geldi! Diablo 4 geliştirme tamamlandı

 
Blizzard Entertainment, Diablo IV geliştirme çalışmalarının tamamlandığını duyurdu. Bu tamamlamayla birlikte artık oyundaki ufak tefek hatalara odaklanılacak ve çıkış tarihi ile birlikte oyuncuların beğenisine sunulmaya başlanacak. Diablo IV için bir dönüm noktası olan bu tarihle birlikte yeni bir deneyim bizleri bekliyor.
 
Diablo IV Haziran’da geliyor
 
 
 
Diablo IV geliştirmesinin tamamlanmasının ardından çeşitli açıklamalarda bulunan Diablo genel müdürü Rod Fergusson, “Anın prestijiyle Diablo IV geliştirmesi tamamlandı ve oyunun 6 Haziran’da çıkması için büyük ve somut bir adım attık. Bu oyunda pek çok içerik sizi bekliyor.”
 
Diablo IV’te oyuncular, Sanctuary dünyasının karanlık ve gotik tarafını deneyimleyip keşfedebilecek ve bu dünyanın yeni maceralarına atılabilecekler. Bu macera boyunca oyuncular güçlü ve şeytani ordularla savaşacak, bu savaşlarda hayatta kalmak için karakterlerini güçlendirecek ve daha fazlasını yapacak.
 
Diablo IV, 6 Haziran’da Battle.net aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.
 

 

karkamis-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu