Haber

Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu Milli Takım kadrosundan çıkarıldı

Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu aday takımdan çıkarıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Cengiz Ünder’in Milli Futbol Takımımızın aday kadrosundan çıkarıldığı ve daha önceki planlama kapsamında Galler ile oynanacak maçlardan çıkarıldığı belirtildi.

Hakan Çalhanoğlu’nun, geçirdiği üst solunum yolu enfeksiyonu ve hamile eşinin doğumunun yaklaşması nedeniyle teknik heyet kararıyla aday kadrodan çıkarıldığı açıklandı.

“Milli Takımımızın aday kadrosunda değişiklik yapıldı”

İşte Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklama:

18 Kasım’da Almanya ile oynayacağı özel deplasman maçı için bugün Berlin’e gidecek olan Milli Takımımızın aday kadrosunda değişiklik yapıldı.

Milli futbolcularımızdan Cengiz Ünder, Milli Takımın antrenman yöntemlerini ve futbol ideolojisini bizzat deneyimlemek amacıyla 4 günlük kamp dönemini İstanbul’da geçiren Almanya-Galler karşılaşmalarına Milli Takımımızın aday takımına davet edildi. Yeni teknik heyetimiz ve takım arkadaşlarıyla birlikte çalışacak. Berlin’e gitmeden önce kamp ekibinden ayrıldı.

Takım kaptanımız Hakan Çalhanoğlu, üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle A Milli Grubumuzun dün ve bugünkü idmanına katılamadı. Sağlık durumunun yanı sıra bebek bekleyen eşinin doğumunun da çok yaklaştığı bilgisi verilen milli oyuncumuz, teknik heyetimiz kararıyla dikkate alınarak aday kadromuzdan çıkarıldı. Milli Takım.

derbenthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu