Haber

Çiçeği Burnunda Baba Barış Arduç ve Kızı Jan Arya’nın Baba-Kız Pozu Yüzünüzü Gülümsetecek

Gupse Özay ile 2020 yılında hayatını birleştiren Barış Arduç, geçtiğimiz Eylül ayında baba olma hissiyle tanışmıştı. Ekranların sevilen yüzülerinden olan Arduç toplumsal medya paylaşımıyla gündem oldu. Yaklaşım 3 ay evvel kızları Jan Asya’yı kucağına alan Barış Arduç’tan içleri ısıtan bir paylaşım geldi. 

Gelin ayrıntılara bakalım…

Eminiz ki aranızda Barış Arduç’u tanımayan kalmamıştır. Bilhassa son devirlerin en dikkat çeken isimlerinden olan Arduç rol aldığı üretimleri ön plana taşıyan oyunculardan biri.

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Ömer karakteriyle izleyenlerden tam not alan Arduç, Kuzgun dizisiyle de ilgi görmüştü.

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde başrol oyuncu olan karizmatik oyuncunun performansı reytingleri de etkiliyor.

Barış Arduç gönlünü ‘Deliha’ sinemasının setinde tanıştığı Gupse Özay’a kaptırmıştı. İki sevilen oyuncunun set arkadaşlığı kısa sürede askerine dönüşmüştü.

Arduç ve Özay çifti, 6 yıllık birlikteliklerinin ardından 29 Temmuz 2020 tarihinde Çeşme’de sade bir nikah merasimiyle birleştirmişlerdi.

9 Eylül 2022 tarihinde dünyaya gelen Jan Asya, Barış Arduç ve Gupse Özay’a anne-baba olma duygusunu yaşatmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda eşi Gupse Özay ile birlikte koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Arduç, iyileşmesinin ardından kızıyla yürüyüşe çıktı.

Arduç’un Instagram’dan ”??❤️” notuyla paylaştığı bu kare 520 binden fazla beğeni alırken yorum yağmuruna da tutuldu.

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu