Yaşam

Converse spor ayakkabı nasıl temizlenir?

Spor ayakkabılar günlük olarak en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biridir. Çok popüler olmasının yanı sıra en sık ve kolay kirlenen ayakkabılardan biridir. spor ayakkabıÖte yandan 7’den 70’e her yaş grubuna hitap eden seçenekleri ile en çok kullanılan spor ayakkabılardır.

spor ayakkabı Tam bir spor ayakkabı oldukları için parkta, bahçede ve şehirde her yere rahatlıkla sığarlar. Bu kadar çabuk kirlenen bir ayakkabıyı temizlemek çok ilginçtir. Converse spor ayakkabı temizliğiDikkat etmeniz gereken en önemli detay kesinlikle çamaşır makinesine atılmaması gerektiğidir.

İster spor ister şık bir görünüm için tercih edin, converse ayakkabı temizliğiSizin için en kolay ve en doğru yolu aradık.

İşte converse spor ayakkabı temizliğinin en temiz ve doğru temizleme tekniği…

CONVERSE SPOR AYAKKABILARI NASIL TEMİZLENİR?

1. Adım: Bağcıkları Çözün ve Temizleyinconverse ayakkabı temizliği Yapmanız gereken ilk şey bağcıkları çıkarmak. bağcıklarını çözdün converse ayakkabı temizliği daha kolay. Ayakkabının dikeyine kolayca erişebilir ve içini daha kolay temizleyebilirsiniz.

Converse spor ayakkabı temizliği İşlemin ilk adımı dantel temizliğidir. Küçük bir kovaya sıcak su ve birkaç damla deterjan ekleyin. Çıkardığınız ayakkabı bağcıklarını bu sabunlu suya koyun ve converse spor ayakkabılarınızı temizleyen kişikadar bekleyin.

Converse spor ayakkabılarını temizledikten sonra sonra bağcıkları sudan çıkarın ve sert bir taban üzerine koyun. Yumuşak kıllı bir fırça ile temizleyin. Temizlenmiş ayakkabı bağcıklarını akan suda iyice durulayın ve fazla suyu temiz bir havluyla alın. Havalandırılan bir ortamda kuruması için asın.

Adım 2: Ön YıkamaConverse spor ayakkabı temizliği İşlem için önce çamur gibi kirlerin kurumasını bekleyin. Ardından ayakkabının tabanı ve üst kısmındaki kaba kirleri yumuşak kıllı bir fırça ile fırçalayın.

3. Adım: Deterjanlı Suyla Temizleyin

Bir kasede ılık su ve deterjanla bir temizleme solüsyonu oluşturun. converse ayakkabı temizliği Bir sünger veya mikrofiber bez alın. Süngeri solüsyona batırın ve yeterince sıkın.

converse ayakkabı temizliği Tüm ayakkabının dış yüzeyindeki kiri bu süngerle ovalayarak temizleyin. Eğer spor ayakkabıAyakkabınızın dış yüzeyinde çizikler varsa melamin süngeri bu solüsyona batırıp tabanı nazikçe ovabilirsiniz.

4. Adım: Ayakkabının İçini TemizleyinSpor ayakkabı temizliğinde ConverseSon adım, içini temizlemektir. spor ayakkabı İç tabanı temizlemek için yeni bir deterjan solüsyonu oluşturun ve mikrofiber bezi bu suyla ıslatın. Islak bezi iyice sıkın ve spor ayakkabıOvalayarak içini temizle.

Adım 5: Pak Hava Kurumasını Bırakın

Converse spor ayakkabılarınızı temizledikten sonra sonra tamamen kurumasını bekleyin. Bunun için spor ayakkabıGiysilerinizi temiz havada kurutun. spor ayakkabıKururken deforme olmaması için içlerini kağıt mendille doldurun.

Converse spor ayakkabı temizliğiÇok nemli bıraktıysanız içine koyduğunuz kağıt mendili birkaç saat sonra değiştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu