Yaşam

Ne altın saç kaldı ne de inci gibi dişler! Sokakta yaşayan güzel modelden muhabire acı itiraf

8 yıldır sokakta yaşayan emekli model, kaldırımlarda yatıp çöpten bulduğu yiyecekleri yiyor. Ünlü isim, çevredekilerin verdiği para, mal ve yiyecekleri kabul ederek hayatını sürdürmeye çalışıyor. Geçen hafta tüm eşyalarını bir alışveriş sepetine dolduran şanssız model, X17 Online adlı internet sitesinin muhabiriyle sokaklarda sohbet etti.

“BENİ BU YAPMAM İÇİN HER ŞEYİ YAPTI”

Loni Willison’a her zaman “Hayatının ters gittiği yer neresiydi?” diye sorulur. “Eski kocam. Evleniyorum. Sonunda boşandım.” Willison eski karısı hakkında “Beni bu hale getirmek için her şeyi yaptı” dedi.

“ÇOK ACI İÇİNDEYİM” İtirafı

Röportajına sokakta devam eden Loni Willison, “Çok ağrım var” diyerek midesinin çok kötü bir şekilde ağrıdığını sözlerine ekledi. Evsizlere hizmet verilen yere neden gitmediği sorulduğunda Loni Willison, artık kapalı yerlerde yaşayamayacağını söyledi. Bunun nedenini ise şu sözlerle açıkladı: “Çünkü biri bana bir yıl boyunca neredeyse her gün elektrik verdi.” Willison, kullandığı ve bir türlü kurtulamadığı kötü alışkanlıklarının bu duruma yol açmış olabileceğini belirtti.

mentese-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu