Teknoloji

Türk Mitolojisi Temalı Project Daeron Oyunu Geliyor!

Türk mitolojisi temalı Project Daeron oyunu geliştiriliyor. Yakın bir zamanda oynanış fragmanının da yayınlanacağı oyun ile ilgili detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Mayhem Brawler II: Best of Both Worlds, 2025’te Geliyor


Türk Mitolojisi Temalı Project Daeron Oyunu ile İlgili Detaylar

Project Daeron, resmi PlayStation ortağı ve İstanbul merkezli Shadowfall Studios tarafından PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor. Türk mitolojisinden esinlenilen fantastik bir dünyada geçecek olan aksiyon türündeki oyun, tercihen tek oyunculu veya eşli olarak arkadaşınız ile oynayabileceğiz. Sürükleyici bir hikayenin de sunulması ile eşsiz bir deneyimin yaşatılması hedefleniyor.

Benzersiz oyun mekanikleri ile zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışacağımız destansı bir yolculukta, kötü bir karakter olarak şamanlar ve tanrılar ile savaşacağız. Bizi zaman zaman şaşırtıcı dönüm noktaları da bekleyecek.

Oynanış tarafından hızlı tempolu ve hibrit bir savaş sistemi kullanılacak. Hem büyü hem de yakın dövüş silahları kullanabileceğiz. Bunları aynı anda olduğu gibi, farklı zamanlarda da kullanabileceğiz. Oyunda kullanılacak olan rün sistemi ile silahlarımızı ve büyü gücümüzü arttırmanın yanı sıra, kişiselleştirebilmemiz de mümkün olacak. Bu sayede, her oyuncunun deneyimi farklı olabilecek.

Verilen bilgilere bakılırsa, Project Daeron karmaşık bir yapay zeka tasarımına sahip olacak. Bu, kimi zaman doğrudan saldırılar gerçekleştirmemize kimi zaman da gizlilik ile ilerlememize olanak tanıyacak. Yani ilerleyişimiz boyunca farklı stratejiler uygulayabileceğiz.

Son olarak, önümüzdeki günlerde oynanışa odaklı bir tanıtım fragmanının yayınlanacağı oyunun geliştiricisinin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

muradiyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu